Ubytování

Řadit dle:
9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Vanha Maamies Hostel StarStar

Foto: Vanha Maamies Hostel
Lokalita: Suonenjoki
Hodnocení hostů
73 %

Vanha Maamies Hostel is a 2-star property located in Suonenjoki. With a private beach area, the property also has barbecue facilities, as well as a garden. At the hostel, all rooms are equipped with a desk.


2. Guest House Stranda StarStar

Foto: Guest House Stranda
Lokalita: Porvoo
Hodnocení hostů
84 %

Guesthouse Stranda is quietly located 1 km from central Porvoo. It offers free Wi-Fi and parking, in-room TVs and a well-equipped guest kitchen. Vantaa Airport is 35 km away.


3. Forenom Hostel Helsinki Pitäjänmäki StarStar

Foto: Forenom Hostel Helsinki Pitäjänmäki
Lokalita: Helsinky
Hodnocení hostů
75 %

Forenom Hostel Helsinki Pitäjänmäki se nachází 25 minut jízdy veřejnou dopravou od centra Helsinek a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, jednoduchým bezklíčovým přístupovým systémem a zdarma dostupným Wi-Fi i vlastn.


4. Scouts' Hostel StarStar

Foto: Scouts' Hostel
Lokalita: Joensuu
Hodnocení hostů
81 %

Scouts’ Youth Hostel is located at the outfall of River Pielisjoki, 1.5 km from Joensuu city centre. It offers free Wi-Fi and rooms with shared bathroom and kitchen facilities.


5. Forenom Hostel Helsinki Kutomotie StarStar

Foto: Forenom Hostel Helsinki Kutomotie
Lokalita: Helsinky
Hodnocení hostů
65 %

Situated 8 km from central Helsinki, this property provides basic accommodation with access to shared facilities. It offers free WiFi and rooms with a flat-screen TV, fridge and electric kettle. Hartwell Arena is 10 minutes' drive away.


6. Forenom Hostel Helsinki Merihaka StarStar

Foto: Forenom Hostel Helsinki Merihaka
Lokalita: Helsinky
Hodnocení hostů
75 %

Forenom Hostel Helsinki Merihaka se nachází v Helsinkách, 1,1 km od helsinské katedrály. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště. Každý pokoj je vybaven TV a kávovarem. Koupelna je sdílená. Z 11.


7. Nuoriso- ja luontomatkailukeskus Oivanki StarStar

Foto: Nuoriso- ja luontomatkailukeskus Oivanki
Lokalita: Oivanki
Hodnocení hostů
89 %

Located in Oivanki, in a building dating from 2009, Nuoriso- ja luontomatkailukeskus Oivanki provides a private beach area and guestrooms with free WiFi. Each accommodation at the 2-star hostel has lake views, and guests can enjoy access to a sauna.


8. Forenom Hostel Espoo Otaniemi StarStar

Foto: Forenom Hostel Espoo Otaniemi
Lokalita: Espoo
Hodnocení hostů
69 %

Set in the Otaniemi district of Espoo, Forenom Hostel Espoo Otaniemi is 300 metres from Aalto University and a 10-minute drive west of Helsinki city centre. It offers self-catering, budget accommodation with free WiFi and parking.


9. Forenom Hostel Vantaa Aviapolis StarStar

Foto: Forenom Hostel Vantaa Aviapolis
Lokalita: Vantaa
Hodnocení hostů
74 %

Forenom Hostel Vantaa Aviapolis nabízí pokoje s možností vlastního stravování a jednoduchým bezklíčovým vstupem, pouhých 15 minut chůze od letiště Helsinki-Vantaa. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště.


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: